0 tot 7 maande

 
 
 

                         06:45 – 07:45        Aankoms

                                                      Doeke ruil

                                                      Vryspel

                          07:45 – 08:15       Ontbyt / Jogurt

                         08:15 – 08:45        Bybelstorie en liedjie

                         08:45 – 09:30        Baba Gym

                         09:30 – 09:45        Rustyd / Musiek

                         09:45 – 10:15        Kosblikkie tyd / Bottel

                         10:15 – 10:30        Storie tyd

                         10:30 – 11:45        Opvoedkundige speelgoed

                         11:45 – 14:00        Skoonmaak roetine, doeke ruil, bottels

                                                      Rustyd

                         14:00 – 14:30        Middagete

                         14:30 – 15:00        Skoonmaak roetine, doeke ruil, bottle

                         15:00 – 17:15        Vrye keuse spel

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
                                 

7 tot 12 maande

 
 

                                      06:45 – 07:45        Aankoms

                                      Doeke ruil

                            Vryspel

07:45 – 08:15        Ontbyt / Jogurt

08:15 – 08:45        Bybelstorie en liedjie

08:45 – 09:30        Grootspier ontwikkeling

09:30 – 09:45        Rustyd / Musiek

09:45 – 10:15 Kosblikkie tyd

10:15 – 10:30 Storie tyd

10:30 – 11:45 Opvoedkundige speelgoed

11:45 – 14:00 Skoonmaak roetine, doeke ruil, bottels

                     Rustyd

14:00 – 14:30        Middagete

14:30 – 15:00        Skoonmaak roetine, doeke ruil, bottle

15:00 – 17:30        Vrye keuse spel

2 jarige groep

 

06:45 – 08:00        Aankoms

                            Vryspel

08:00 – 08:30        Ontbyt

08:30 – 08:45 Oggendkring / Bybelstorie en liedjies

08:45 – 09:00 Tema bespreking

09:00 – 09:20        Toilet roetine / Doeke ruil

09:20 – 09:40        Kosblikkie tyd

09:40 – 09:45        Toilet roetine / Doeke ruil

09:45 – 10:30        Klasaktiwiteit – verf, inkleur, knip, skeur en plak

10:30 – 10:45        Opruim

                            Toiletroetine / Doeke ruil

10:45 – 11:00        Onderwyser-begeleide buite aktiwiteit

11:00 – 11:45        Vrye keuse buitespel

11:45 – 12:15        Middagete

12:15 – 12:45        Skoonmaak roetine

                            Toiletroetine / Doeke ruil

12:45 – 14:00        Rustyd

14:00 – 14:30        Toiletroetine / Doeke ruil

14:30 – 17:30        Vrye keuse binne- of buitespel

3 jarige groep

    

06:45 – 08:00                      Aankoms

                                                Vryspel

 

08:00 – 08:20                      Ontbyt

 

08:20 – 08:30                      Toiletroetine

 

08:30 – 08:40                      Bybelstorie en liedjies

 

08:40 – 08:50                      Oggendkring

 

08:50 – 09:00                      Tema bespreking

 

09:00 – 10:00                      Klasaktiwiteit –  teken, verf, inkleur, knip, skeur en plak

 

10:00 – 10:15                      Musiek aktiwiteit

 

10:15 – 10:30                      Kosblikkie tyd

 

10:30 – 10:45                      Onderwyser-begeleide buitespel

 

10:45 – 11:30                      Vrye keuse buitespel

 

11:30 – 11:45                      Storietyd

 

11:45 – 11:50                      Handewas

 

11:50 – 12:30                      Middagete

 

12:30 – 14:00                      Rustyd

 

14:00 – 17:30                      Vrye keuse binne- of buitespel

4 jarige groep

 

06:45 – 08:00        Aankoms

                            Vryspel

 

08:00 – 08:20        Ontbyt

 

08:20 – 08:30        Toilet roetine

 

08:30 – 08:40        Bybelstorie en liedjies

 

08:40 – 08:50        Oggendkring

 

08:50 – 09:00        Tema bespreking

 

09:00 – 10:00        Klas aktiwiteit – verf, teken, inkleur, knip, ryg, skeur en plak

 

10:00 – 10:15        Musiek aktiwiteit

 

10:15 – 10:30 Kosblikkie tyd

 

10:30 – 10:45        Onderwyser-begeleide buite aktiwiteit

 

10:45 – 11:30        Vrye keuse buitespel

 

11:30 – 11:45        Storietyd

 

11:45 – 11:50        Hande was

 

11:50 – 12:30        Middagete

 

12:30 – 14:00        Rustyd

 

14:00 – 17:30        Vrye keuse spel

Graad RR

 

06:45 – 08:00                      Aankoms

                                                Vryspel

 

08:00 – 08:15                      Ontbyt

 

08:15 – 08:30                      Toiletroetine

 

08:30 – 08:40                      Bybelstorie en liedjies

 

08:40 – 08:55                      Oggendkring

 

08:55 – 09:05                      Tema bespreking

 

09:05 – 09:40                      Kunsaktiweiteite

 

09:40 – 10:05                      Fynspier ontwikkeling aktiwiteite

 

10:05 – 10:20                      Kosblikkie tyd

 

10:20 – 10:35                      Onderwyser-begeleide buite aktiwiteit

 

10:35 – 11:05                      Vrye keuse buitespel

 

11:05 – 11:15                      Storietyd

 

11:15 – 11:30                      Musiek aktiwiteit

 

11:30 – 12:00                      Opvoedkundige spel

 

12:00 – 12:30                      Middagete by Skool 2

 

12:30 – 12:45                      Toilet roetine by Skool 2

 

12:45 – 14:00                      Rustyd by Skool 2

 

14:00 – 17:30                      Vrye keuse spel

Graad R

 

06:45 – 08:00                      Aankoms

                                             Vryspel

08:00 – 08:15                      Ontbyt

08:15 – 08:25                      Toilet roetine

08:25 – 08:40                      Oggendkring

Lewensvaardigheid – Tema bespreking

08:40 – 08:45                      Rek-en-strek

08:45 – 09:45                      Wiskunde

                                                20 min – Hele klas

                                                40 min – Groepe

09:45 – 09:55                      Toilet roetine

09:55 – 10:15                      Kosblikkie tyd

10:15 – 10:55                      Afrikaans Huistaal

10:55 – 11:05                      Toilet roetine

11:05 – 12:05                      Lewensvaardigheid

                                                Kuns / Liggaamlike Opvoeding

12:05 – 12:25                      Storietyd

12:25 – 13:00                      Middagete

13:00 – 17:30                      Nasorg